Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Hurtownik narkotyków

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pół kilograma marihuany i kilkadziesiąt gramów amfetaminy ukrywał 20-latek w mieszkaniu w Zambrowie. W czwartek do tego mieszkania wkroczyli policjanci. Z ich ustaleń wynikało, że mogą tam być znaczące ilości środków odurzających.

Policjanci w przeszukiwanym pomieszczeniu znaleźli ponad pół kilograma suszu roślinnego oraz kilkadziesiąt gramów białego proszku. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. Zatrzymany mężczyzna odpowie przed sądem. Na razie nie wiadomo skąd pochodziły narkotyki i gdzie miały trafić. To teraz starają się ustalić policjanci.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę