Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Jula to nie tylko Najlepszy Debiut 2012!

Jula, czyli Julita Fabiszewska (Ratowska) z Łomży, wywalczyła dwie statuetki podczas Eska Music Awards 2012. Jula to Najlepszy Debiut 2012! i Najlepszy Artysta Na Eska.pl. – To, co dzieje się w tej chwili w moim życiu jest tym, czego nigdy chyba nie pozwoliłabym sobie nawet wymarzyć – mówiła tuż po wręczeniu pierwszej nagrody Julita Fabiszewska. Kariera piosenkarki z Łomży rozpoczęła się od nagrania domowym sposobem piosenki i umieszczenia jej w serwisie YouTube.

Radio Eska już po raz jedenasty przyznało nagrody najlepszym artystom sceny muzycznej.  Jula, młodziutka (21 lat) gwiazda była nominowana w trzech kategoriach: Najlepszy Debiut, Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta ESKA.pl, a jej piosenka, „Za każdym razem” uzyskała nominację w kategorii Najlepszy Hit.  Podczas transmitowanej na żywo przez TVP2 gali w Kołobrzegu Jula zdobyła już pierwszą wręczaną statuetkę za Najlepszy Debiut.  Jula  pokonała w tej kategorii zespół Loka i Alexandrę! 
– Chciałabym szczególnie podziękować moim kochanym fanom, którzy są cały czas ze mną i tworzą ze mną wspólnie tę moją historię! – mówiła wzruszona wokalistka.
Po chwili debiutantka z Łomży ponownie została wezwana po nagrodę. Tym razem w kategorii Najlepszy Artysta Na Eska.pl. Statuetkę wręczyli jej Sylwia Kurzela i Maciej Maleńczuk.
– Bardzo dziękuję za każdy oddany głos – dziękował. Każdy jest bardzo bliski mojemu sercu! Po prostu dziękuję, nie wiem, co mam więcej powiedzieć! 
Jula na scenie EMA 2012 pojawiła się jeszcze raz wykonując „Za Każdym Razem” piosenkę od której zaczęła się jej kariera.

Przypomnijmy, że Jula w tym roku została już laureatką festiwalu Sopot Top Trendy, gdzie zdobyła trzy nagrody - od słuchaczy radia RMF MAXXX, nagrodę od publiczności. Jula wzięła także udział w konkursie SuperPremiery2012 na festiwalu w Opolu. 

14 sierpnia ukaże debiutancka płyta Juli „Na krawędzi”, promowana teledyskiem „Nie zatrzymasz mnie”. Od premiery na YouTube obejrzało go ponad pół miliona ludzi, a łączna liczba odsłon utworów młodej piosenkarki przekroczyła 25 milionów. 

Wojciech Chamryk
Fot. MyMusic Group/EMI Music Poland


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę