Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

BIK-PROJEKT skończy Senatorską

Łomżyńska firma BIK-PROJEKT najprawdopodobniej dokończy remont ulicy Senatorskiej. Jej oferta była „najkorzystniejsza”, bo tańsza o ok. 5% od konkurencyjnej oferty także łomżyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego. Nowego wykonawcę Senatorskiej trzeba wybrać, bo poprzedni wykonawca, remontowanego od kwietnia około 250-metrowego odcinka tej ulicy, pod koniec czerwca, bez żadnego wyjaśnienia opuścił plac budowy.

Remont na Senatorskiej miał się zakończyć w połowie lipca. Niestety z informacji przekazywanych przez urzędników ratusza wynika, że firma, która wykonywała remont - Zakład Budowlano-Drogowy „SJ” Szymański-Jarząbek z Zambrowa, popadła w poważne kłopoty finansowe. Pod koniec czerwca pracownicy firmy zabrali wszystkie narzędzia i wyjechali zostawiając rozkopaną ulicę, a mieszkających przy niej łomżan bez możliwości dojazdu do własnych posesji.    
Ratusz najpierw wezwał wykonawce do powrotu do pracy, a po odczekaniu 10 dni, służby miejsce zabezpieczyły teren, a urzędnicy zinwentaryzowali wykonane prace i rozpoczęli poszukiwania firmy, która skończy remont. Swoje oferty do ratusza złożyły dwie firmy. W postępowaniu stosowano tylko jedno kryterium najniższą cenę. I tą – niższą o około 40 tys zł - zaproponowała firma BIK-PROJEKT.
Kiedy rozpocznie się dokańczanie remontu rozkopanej dziś ulicy na razie jeszcze nie wiadomo. Marek Raszczyk naczelnik Wydziału Inwestycji kilka dni temu szacował, że prace, które zostały do wykonania na tym zadaniu powinny zająć nowemu wykonawcy około miesiąca.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę