Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Znowu utrudnienia na Szosie Zambrowskiej

Główne zdjęcie
Wjazd do Łomży od strony Zambrowa

Ok. 20-metrowy odcinek jednej nitki tej ulicy został wyłączony z ruchu, aby zapobiec osunięciu nasypu. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo, steruje nim sygnalizacja świetlna. - Fragment przy wyjeździe na Zambrów zostanie przywrócony do ruchu po wykonaniu robót zabezpieczających i naprawieniu nawierzchni – zapowiada Anna Sobocińska z łomżyńskiego ratusza.

Przyczyną uszkodzenia nawierzchni są obfite opady deszczu – podaje ratusz. Niemal dokładnie rok temu (13 lipca 2011r.), również wskutek obfitych opadów deszczu, w innym miejscu Szosy Zambrowskiej nasyp drogi stracił stabilność. Wówczas też przez kilka miesięcy byty utrudnienia, bo wyłączono pół jezdni z ruchu. Prace naprawcze przeprowadzono dopiero w październiku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę