Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziej na cmentarzu

Maju tego roku ograbił cztery cmentarne nagrobki, a teraz wpadł. Policjanci zatrzymali 62-latka, który kradł mosiężne ozdoby na jednym z łomżyńskich cmentarzy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje policja, podczas przesłuchania 62-latek przyznał się do kradzieży dwóch mosiężnych różyczek z pomników, ozdobnej mosiężnej kompozycji w formie margerytek i dwóch miedzianych gałązek, które wyrwał z płyt nagrobnych. Poszkodowani swoje straty oszacowali na blisko 2 tysiące złotych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę