Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany 26-latek odpowie za kradzieże

Policjanci z Posterunku Policji z Jedwabnem wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzieże na terenie gminy Wizna i Piątnica. Jak się okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary w Zakładzie Karnym.

W ubiegły poniedziałek mundurowi z Posterunku Policji w Jedwabnem wspólnie z funkcjonariuszowi Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, zatrzymali 26-latka, mieszkańca gminy Piątnica, podejrzewanego o kradzieże na terenie dwóch gmin. Do kradzieży w gminie Wizna doszło w połowie czerwca tego roku. Wtedy to, z pastwiska położonego niedaleko wsi zginęła czarno biała jałówka o wartości 5 tysięcy złotych, a w innej miejscowości portfel z dokumentami i kartą bankomatową. 26-latek przyznał się do przedstawionych dwóch zarzutów. Okazało się jednak, że to nie jedyne czyny jakich się dopuścił, bowiem innych kradzieży. I tak mężczyzna przyznał się do tego, że pod koniec września ubiegłego roku w jednej  z miejscowości w gminie Piątnica po włamaniu się do budynku stolarni ukradł z jego wnętrza między innymi: trzy okna plastikowe, dwie taczki metalowe, silnik elektryczny o mocy 4kW, a także cztery koła z felgami aluminiowymi, powodując straty w wysokości 5 tysięcy złotych. Ponadto, w lutym tego roku, z budynku gospodarczego na tej samej posesji, ukradł około 150 metrów przewodu elektrycznego na kwotę 3 tysięcy złotych, natomiast w maju z obory w innej miejscowości, ukradł dwie krowy o wartości 9 tysięcy złotych. Czynów tych dopuścił się działając w recydywie.  26-latek był też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, trafił więc do Zakładu Karnego. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę