Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szkody po nawałnicach

W ostatnich dniach gwałtowne nawałnice oszczędzają nasz region, nie kończą się jednak prace specjalnych komisji szacujących straty po wcześniejszych ulewach. Do tej pory z konta Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego przekazano prawie 130 tysięcy złotych pomocy dla kilkudziesięciu mieszkańców gmin Śniadowo, Zambrów, Szumowo, Rutka, Wizna, Łomża, Hajnówka i Kołak Kościelnych.

Dodatkowo wciąż pracuje 17 komisji, które szacują szkody w kilkunastu gminach, między innymi w Dąbrowie Białostockiej, Mońkach i Grajewie. Wszędzie chodzi o zniszczone przez ulewy i silny wiatr budynki i uprawy rolne.

Straty szacują też firmy ubezpieczeniowe. Jedna z największych dotarła już do ponad tysiąca uszkodzonych budynków.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę