Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pies pomógł znaleźć narkotyki

Blisko 14 gramów narkotyków znaleźli łomżyńscy policjanci po przeszukaniu samochodu oraz jednego z mieszkań na terenie Łomży. 20-latek u którego znaleziono środki odurzające wpadł podczas przypadkowej kontroli drogowej. Podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KPM w Łomży, w piątek po południu, policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali do kontroli toyotę. W trakcie wykonywanych czynności, podejrzenia mundurowych wzbudził nerwowo zachowujący się 20-letni kierowca samochodu. Na skutek kontroli, policjanci znaleźli przy nim dwie torebki strunowe z blisko 1,5g zawartością marihuany. Funkcjonariusze przeczuwali, że mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków. Użyty do wykrywania zapachów narkotyków policyjny pies, w trakcie przeszukania samochodu natrafił na 11 torebek strunowych z zawartością marihuany. Ponadto, podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 20-latka, pies również wykrył około 3,5 grama narkotyków. Łącznie mundurowi zabezpieczyli u mężczyzny blisko 14 gramów narkotyków. W sobotę 20-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę