Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rowerami na Wzgórze Krzyży

Główne zdjęcie
fot. Bartosz Zalewski

Kilkunastu pielgrzymów na rowerach wyruszyło w niedzielne przedpołudnie z parafii Krzyża Świętego w Łomży na Litwę. To już piąta taka pielgrzymka. Tym razem celem pątników nie jest jednak wileńska Ostra Brama, a Wzgórze Krzyży w okolicach miasta Szawle. Kolarze z Łomży nim tam dotrą muszą pokonać pół tysiąca kilometrów.

fot. Bartosz Zalewski
fot. Bartosz Zalewski
fot. Bartosz Zalewski
fot. Bartosz Zalewski

Rowerowi pielgrzymi poza własnymi intencjami zabrali także mierzący około dwóch metrów wysokości krzyż z pamiątkową tabliczką Pielgrzymki rowerowej, który chcą zostawić na Wzgórzu Krzyży. Podczas mszy świętej, sprawowanej przed wyruszeniem w drogę, poświęcił go proboszcz parafii ks. Andrzej Godlewski, który przewodzi rowerowym pątnikom. 
Pierwszego dnia peilgrzymi na rowerach do pokonania mieli ponad sto kilometrów. Nocleg zaplanowano w Suchowli. Na Wzgórze Krzyży dotrą w czwartek


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę