Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

W kółko od nowa

Świetne ujęcie, nie przegadane. W dodatku uwagę przyciąga stopniowana, piętrowa kompozycja porządkująca obraz. Swoisty dokument naszych uprzemysłowionych czasów, zaśmiecających nawet świat przyrody resztkami ”nowoczesności w domu i zagrodzie”. Czy bociek zaakceptuje kółko z zardzewiałej obręczy, na betonowym słupie? Są miejsca, które mimo zachęty bociany omijają. Nie ulega wątpliwości, że najmilszy widok, to gniazdo w pobliżu ludzi, w naturalnych warunkach - jeszcze nie wszystko zamieniono w beton i szkło.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę