Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Urzędnicy profesjonalizują się nam….

Niemal 1 milion 250 tysięcy złotych kosztuje projekt, który z urzędników łomżyńskiego ratusza ma zrobić profesjonalistów. Większość pieniędzy pochodzi z funduszy unijnych, i choć projekt realizowany jest od dziewięciu miesięcy i zakończyć ma się dopiero 30 września przyszłego roku, jak podaje ratusz, już „zrealizowano z sukcesem działania przyczyniające się do podniesienia kwalifikacji pracowników”.

„Głównym celem projektu jest podniesienie kwalifikacji pracowników i wdrożenie sześciu systemów służących poprawie zarządzania, jakości świadczonych usług oraz wzrostowi poziomu zaufania społecznego” – podaje ratusz prezentując dotychczasowe jego efekty. 
A są to studia podyplomowe 22 pracowników o łącznej wartości ponad 95.000 zł., Europejskie Certyfikaty Umiejętności Komputerowych dla 30 pracowników w wieku powyżej 45 lat – łączna wartość blisko 75.000 zł, oraz szkolenia i kursy dla kolejnych 132 pracowników.
„Wykonano też pierwsze z zaplanowanych działań służących poprawie funkcjonowania Urzędu. Opracowano nową Politykę Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego i Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym Służącym do Przetwarzania Danych Osobowych, oraz opracowano Interaktywną Mapę Aktywności Organizacji Pozarządowych na terenie Miasta” – podaje ratusz.
Urzędnicy z ratusza dalej mają się szkolić. Mają być kursy dla kadry szczebla kierowniczego - „Modernizacja procesów zarządzania wewnętrznego w administracji samorządowej”, ale także z przyjaznej administracji i z badań społecznych. 
„Zakupionych zostanie również szereg publikacji specjalistycznych i naukowych z różnych branż” – podaje ratusz.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę