Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radionadzieja.pl

Do kupna mammografu coraz bliżej...

Blisko 18 tys złotych zebrały łomżyńskie Amazonki podczas Balu Życzliwych Serc. Pieniądze będą przeznaczone na zakup mammografu dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Już po raz 4-ty łomżyńskie Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym przygotowało bal charytatywny. W tym roku bawiło się na nim około 90 osób. Czekało na nich wiele atrakcji – m.in. loteria fantowa, aukcja, konkursy, niespodzianką dla gości było strzelanie z armatki.
Z loterii fantowej udało się zebrać ponad 2300 złotych, aukcja przyniosła niecałe 5 tys zł, z biletów na bal zebrano niecałe 9 tysięcy – łącznie kwota duża – blisko 18 tys złotych. Amazonki chcą kupić nowy mammograf, który kosztuje około 400 tys złotych. Mają już zgromadzone dzięki wcześniejszym inicjatywom - 113 tysięcy złotych. Dołożyć pewną kwotę ma jeszcze hurtownia farmaceutyczna Multipharme – Apteki Sąsiedzkie, która obiecała wspomóc akcją Amazonek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę