Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Odnaleźli topielca

Wczoraj po południu z Narwi w okolicach wsi Stanisławowo wyłowiono ciało topielca. Śledczy podejrzewają, że to mężczyzna, który w niedzielę utopił się w Nowogrodzie. Dziś ciało ma być okazane rodzinie, ale prokurator Dariusz Błażejczyk, szef Prokuratury Rejonowej w Łomży nie wyklucza, że konieczne będą badania DNA, bo ciało jest „strasznie przeobrażone”.

Przypomnijmy w niedzielę około 13.00 w Nowogrodzie na Narwi kąpał się 36-letni mieszkaniec miasteczka. W pewnym momencie zniknął z oczu. Wezwani na miejsce strażacy, także płetwonurkowie rozpoczynali poszukiwania, ale nie dały one rezultatu. 
Tymczasem wczoraj po godzinie 18.00 policjanci zostali poinformowani o pływającym w wodach Narwi, w okolicach wsi Stanisławowo – kilkanaście kilometrów poniżej Nowogrodu – ciele mężczyzny. Ze względu na miejsce odnalezienia ciała, jak i braku innych zgłoszeń o zaginięciach, śledczy podejrzewają, że to właśnie 36-latek, z Nowogrodu, ale ciało jest „przeobrażone” co może utrudnić identyfikację.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę