Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Nie żyje... Wyjaśniają jak zmarł.

Ciało 81-letniego mężczyzny znaleziono na posesji w jednej z podkolneńskich wsi. W związku z tym zdarzeniem policja zatrzymała dwóch mężczyzn. - Zatrzymania dokonano do wyjaśnienia sprawy, a nie w związku z podejrzeniem – mówi Kamil Sorko z KWP w Białymstoku. - Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - dodaje. Kolneńska prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, zleciła sekcję zwłok, ale przynajmniej na razie nie przewiduje wniosków np. o tymczasowe aresztowanie.

Policja o martwym mężczyźnie została powiadomiona przez Pogotowie Ratunkowe w poniedziałek przed południem. Zatrzymani mężczyźni znajdowali się na terenie posesji. Obaj byli pijani. Jeden z nich jest synem denata. 
- Na głowie ofiary były obrażenia, które uzasadniały przeprowadzenie sekcji zwłok – mówi Kazimierz Bąkowski, zastępca Prokuratora Rejonowego w Kolnie, dodając, że na razie wiele w tej sprawie powiedzieć nie może. 
Miejsce gdzie znaleziono ciało 81-latka według prokuratora „wyglądało jak melina, wszędzie były butelki”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę