piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

KFC w Łomży

Lokal międzynarodowej sieci gastronomicznej KFC zostanie otwarty w budowanej u zbiegu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej Galerii Veneda. Poinformował o tym Wojciech Gepner z firmy Echo Investment, zapewniając że prace przy budowie galerii przebiegają zgodnie z harmonogramem. Veneda ma być otwarta w listopadzie tego roku.

Galeria Veneda
Galeria Veneda

KFC (Kentucky Fried Chicken) to jedna z największych sieci gastronomicznych na świecie. Firma założona została przez Harlanda Sandersa, uwiecznionego w logo marki. Międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 tys. lokali, w tym w Polsce obecnie działa ich ponad 150.
- Bardzo się cieszymy, że to właśnie w Galerii Veneda powstanie pierwszy w Łomży lokal sieci KFC. Z pewnością wzbogaci to ofertę gastronomiczną największego centrum handlowego w regionie - mówi Mariusz Majkowski, Senior Leasing Manager w Echo Investment.
Galeria Veneda dysponować będzie całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. 
- Inwestycja osiągnęła już ponad 80 proc. wynajmu – podaje Wojciech Gepneer dodając, że znajdzie się tu 80 sklepów i punktów usługowych m.in. Tesco Extra, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Rossmann, House, Cropp, Mohito, Orsay, Martes Sport, Kari, Grycan, Apteka Pod Różą, Matras, Artimex, Kwiatoteka.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę