Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

„Kranówkę” w Marianowie można pić tylko po przegotowaniu

Sanepid poinformował o wykrytym pogorszeniu jakości wody w wodociągu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie gmina Piątnica. Woda w tym wodociągu, który zaopatruje niemal ćwierć tysiąca mieszkańców, nie spełnia wymagań mikrobiologicznych wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Jak podaje Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku woda z  wodociągu przeznaczona do spożycia może być używana wyłącznie po przegotowaniu.
Sanepid  zapewnia, że w związku z wykrytym zanieczyszczeniem administrator wodociągu powiadomił odbiorców wody o zaistniałej sytuacji oraz przystąpił do działań naprawczych w celu poprawy jakości wody pod względem mikrobiologicznym.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę