Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Po należne pieniądze z PMB

Do 26 września rolnicy, którym białostockie PMB zalega z opłatami za dostarczony do zakładów żywiec mogą zgłaszać swoje roszczenia do Sądu Rejonowego w Białymstoku, który prowadzi postępowanie upadłościowe zakładu. PMB chce upaść z możliwością zawarcia układu z wierzycielami, co oznacza, że przynajmniej część ich roszczeń udałoby się zaspokoić. PMB pieniądze winna jest ponad półtora tysiąca podmiotom.

Zadłużenie PMB wynosi około 75 milionów złotych, z czego prawie 20 milionów to pieniądze dostawców.  Sąd Rejonowy w Białymstoku VIII Wydział Gospodarczy ogłosił upadłość z możliwością zawarcia układu dłużnika PMB S.A. w Białymstoku w upadłości układowej.
Wezwano osoby, będące wierzycielami upadłego zakładu, aby w terminie 3 miesięcy od dnia obwieszczenia w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym'” zgłosili swoje wierzytelności Sędziemu Komisarzowi powołując się na sygn. akt VIII GUp 9/12.
Ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ukazało się 26 czerwca 2012r., zatem termin na zgłaszanie wierzytelności upływa z dniem 26 września 2012r. Rolnicy, którzy dostarczyli do zakładów żywiec, a nie otrzymali należnej im zapłaty w całości lub w części, formularze wniosku do sądu mogą pobrać ze strony internetowej Podlaskiej Izby Rolniczej (www.pirol.pl).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę