Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Utopił się w Narwi...?

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Wczoraj około 13.00 w Nowogrodzie na Narwi najprawdopodobniej utopił się 36-letni mieszkaniec miasteczka. Prowadzone wczoraj poszukiwania ciała przez płetwonurków z łomżyńskiej straży pożarnej nie dały rezultatu. Policjanci podają, że tylko w ten gorący weekend w województwie podlaskim utopiło się pięć osób. Mężczyzna z Nowogrodu w tej statystyce nie jest ujmowany.

Na razie dokładne okoliczności wypadku nie są znane. Mężczyzna miał się kąpać w Narwi w okolicach nowogrodzkiego skansenu. W pewnym momencie zniknął. Strażacy podają, że zgłoszenie o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny odebrali wczoraj tuż przed godz. 14. Wysłani na miejsce ratownicy, w tym płetwonurkowie nie odnaleźli jednak ciała. 
Zaginiecie mężczyzny potwierdza Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Jak mówi, dziś rano zgłoszenie o zaginięciu tego mężczyzny odebrali policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę