Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie chłodniej

Nadchodzi wyczekiwane ochłodzenie i uspokojenie aury. Temperatura w regionie nie powinna w poniedziałek (9.07) przekraczać 28°C, a burze - jeśli wystąpią - raczej nie będą już tak intensywne jak ostatnio.

Uspokojenie w pogodzie dostrzegają też podlascy strażacy. Chociaż przez całą noc nad regionem przechodził front burzowy, to jednak nie wyrządził on już tak znacznych szkód jak poprzednio - w ciągu nocy strażacy zanotowali niespełna 10 wyjazdów, głównie do usuwania połamanych drzew i konarów z dróg.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę