Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwie ofiary wypadków

Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj po południu w Łomży. Najpierw, na przejściu dla pieszych na remontowanej ulicy Zawadzkiej została potrącona kobieta, później motocyklista stracił panowanie nad pojazdem na Małej Krasce i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Oboje trafili do szpitala. Poza ogólnymi potłuczeniami u kobiety lekarze podejrzewali pęknięcie kręgosłupa, a u mężczyzny wstrząśnienie mózgu.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 15.50 w pobliżu skrzyżowania Zawadzkiej z Księżnej Anny. Według policji 55-letnia piesza wtargnęła na jezdnię pod koła jadącego od strony ul. Sikorskiego volkswagena, który prowadziła 26-latka. Obie pani były trzeźwe.
Do wypadku motocyklisty doszło ok. 19.55 na łuku drogi. 28-latek, który jak się później okazało nie miał uprawnień do kierowania takim pojazdem, jadąc hondą w kierunku Łochtynowa stracił panowanie nad motorem, zjechał na pobocze, przejechał przez kawałek trawnika, przejazd i uderzył w drewniany płot i skarpę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę