Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wandale na Skate Parku

Na ponad dwa tysiące złotych oszacowano zniszczenia jakie w łomżyńskim Skate Parku wyrządzili dwaj wandale. Kopiąc zniszczył metalowe kosze na śmieci oraz bramki do grania w piłkę. Poinformowani o wandalach policjanci po krótkim pościgu zatrzymali jednego z nich, drugi uciekł., Jak podają policjanci obaj to mieszkańcy Łomży, którzy mają po 18 lat.

Do zniszczeń doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Dyżurny łomżyńskiej policji został poinformowany o dwóch mężczyznach, którzy  niszczą urządzenia i kosze na śmieci. Policjanci wysłani na miejsce  po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali jednego ze sprawców, jak się okazało 18-letniego mieszkańca Łomży. Drugi z mężczyzn, również 18-latek uciekł. Sprawcy zniszczyli cztery kosze, poprzewracali, a także zdemontowali i powyginali dwie bramki do grania w piłkę. Straty powstałe w wyniku wandalizmu oszacowano na ponad 2 tysiące złotych. Wczoraj, zatrzymany na gorącym uczynku 18-latek usłyszał zarzut. Młody człowiek przyznał się do winy i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Policjanci zajmą się także postępowaniem jego kolegi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę