Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Brązowi taekwondziści

Gabriel Czajkowski z klubu UKS Olimpijczyk Łomża i Tomasz Wieczorek z MKS Medyk Łomża powrócił z brązowymi medalami mistrzostw polski juniorów młodszych w taekowndo olimpijskim. Obaj zdobyli je podczas rozgrywanych w w Mszanie Dolnej zawodów w ramach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich.

Tomasz Wieczorek brąz wywalczył w kategorii wagowej 53 kg, a Gabriel Czajkowski w kategorii wagowej 69 kg. 
OOM w Małopolsce będzie trwała do połowy sierpnia. Uczestniczyć w niej ma ponad 6 tys zawodników z całego kraju. Dotychczas z Łomży poza dwójką taekwondzistów w Olimpiadzie wystartował także zapaśnik, Piotr Sawicki z UKS HERKULES Łomża, który kategorii 76 kg zajął 8 miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę