Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Po burzy...

Główne zdjęcie
Chmura nad Łomżą (Fot. Piotr Konopka)

Po uderzeniu pioruna w oborę padły dwie krowy, a kobieta, która w tym czasie doiła krowy została zabrana do szpitala. Do wypadku doszło w Konopkach Starych na terenie gminy Śniadowo. Straty po wieczornych i nocnych burzach w regionie są znaczne. Łomżyńscy strażacy podają, że wzywano ich w sumie do 25 interwencji. W większości były to pompowania wody, która zalewała piwnice, i połamane drzewa, ale pioruny uderzały także w budynki. W Krzewie Nowym po uderzeniu pioruna zapalił się budynek inwentarski, ale dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień udało się szybko ugasić.

Gradobicie nad Łomżą GODZINA 23:35 (fot. Winko9)
Gradobicie nad Łomżą GODZINA 23:35 (fot. Winko9)

Burze przeszły nad całym regionem. We wsi Baczy Mokre w powiecie zambrowskim, dwie osoby zostały ranne, a jedna trafiła do szpitala, gdy nocą ich dom zapalił się po uderzeniu pioruna. Piorun uderzył też w dom w Strękowej Górze. Tam na szczęście nikt nie ucierpiał, mieszkańcy zdążyli uciec. 
Strażacy z województwa podlaskiego wyjeżdżali ponad 120 razy i wciąż odbierają zgłoszenia od osób poszkodowanych przez burze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę