piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Po burzy...

Po uderzeniu pioruna w oborę padły dwie krowy, a kobieta, która w tym czasie doiła krowy została zabrana do szpitala. Do wypadku doszło w Konopkach Starych na terenie gminy Śniadowo. Straty po wieczornych i nocnych burzach w regionie są znaczne. Łomżyńscy strażacy podają, że wzywano ich w sumie do 25 interwencji. W większości były to pompowania wody, która zalewała piwnice, i połamane drzewa, ale pioruny uderzały także w budynki. W Krzewie Nowym po uderzeniu pioruna zapalił się budynek inwentarski, ale dzięki szybkiej interwencji strażaków ogień udało się szybko ugasić.

Chmura nad Łomżą (Fot. Piotr Konopka)
Chmura nad Łomżą (Fot. Piotr Konopka)
Gradobicie nad Łomżą GODZINA 23:35 (fot. Winko9)
Gradobicie nad Łomżą GODZINA 23:35 (fot. Winko9)

Burze przeszły nad całym regionem. We wsi Baczy Mokre w powiecie zambrowskim, dwie osoby zostały ranne, a jedna trafiła do szpitala, gdy nocą ich dom zapalił się po uderzeniu pioruna. Piorun uderzył też w dom w Strękowej Górze. Tam na szczęście nikt nie ucierpiał, mieszkańcy zdążyli uciec. 
Strażacy z województwa podlaskiego wyjeżdżali ponad 120 razy i wciąż odbierają zgłoszenia od osób poszkodowanych przez burze.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę