Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Napastnicy z Łomży

Nocą na jednym z osiedli Łomży do 26-latka podeszło dwóch młodych mężczyzn. Po krótkiej wymianie zdań zaczęli uderzać go w twarz i głowę. Gdy ofiara nie była już w stanie się bronić, napastnicy zerwali mu z szyi złoty łańcuszek z przewieszką i zabrali złotą bransoletkę oraz inne przedmioty, które miał przy sobie. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Poszkodowany swoje straty oszacował na blisko 10 tysięcy złotych. Jednego z napastników bardzo szybko udało się ustalić i zatrzymać ponieważ w trakcie rozboju na zgubił swój dowód osobisty. Drugiego z napastników zatrzymano w piątek.

Pierwszy z zatrzymanych napastników to 21-letni mieszkaniec Łomży, który już był karany za podobne przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Drugi z napastników ma 18–lat. Jak podaje policja odpowie nie tylko odpowie, ale też za groźby i próbę wymuszenia na pokrzywdzonym wycofania złożonych zeznań. Poza tym, jak się okazało, mężczyzna przyznał się też do innej kradzieży złotego łańcuszka i pieniędzy. Doszło do nie na początku czerwca, gdzie podchodząc do nieletniego chłopca zerwał mu z szyi łańcuszek i zagroził pobiciem jak ten nie odda mu posiadanych pieniędzy. Wobec 18–latka zastosowano areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę