Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Policjanci w dziupli...

Na blisko 16 tysięcy złotych wycenili swoje straty właściciele pięciu okradzionych działek w okolicach Łomży. Zarzuty w związku z kradzieżami postawiono 31-letniemu mieszkańcowi miasta „dobrze znanemu” łomżyńskim policjantom. W środę na jego posesji znaleziono część skradzionych przedmiotów.

Policjanci w dziupli...

źródło: KWP Białystok

31-latkowi przedstawiono pięć zarzutów. Podejrzewany jest on między innymi o włamanie do domku letniskowego w miejscowości Zosin, skąd skradziono wkład kominkowy, dwa telewizory, pojazd typu quad, a z pomieszczeń gospodarczych kosiarkę i kosę spalinową oraz kosiarkę elektryczną. Natomiast z innej posesji w tej samej miejscowości zginęła metalowa kuta furtka. Ponadto z domu w miejscowości Kupiski Nowe zniknęły trzy worki z węglem drzewnym, a z terenu działki drewniano – metalowa huśtawka, dwie altany ogrodowe, plastikowy stół oraz krzewy owocowe. Dodatkowo z domu w pobliżu Podgórza skradzione zostały między innymi butle gazowe, łopaty, piecyk grzewczy, oraz kosiarka i wykaszarka spalinowa, a w Kupiskach Starych moduł alarmowy. Łącznie straty, jakie oszacowali właściciele utraconych rzeczy to blisko 16 tysięcy złotych. 
Jak podaje policja w trakcie przeszukania posesji zabezpieczono również inne przedmioty, wśród których były między innymi liczne elektronarzędzia, betoniarka, elementy rusztowania, złota biżuteria, pistolet gazowy oraz torebka z amfetaminą.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę