Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Motocykliści, którzy nie powinni jeździć...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Motocykliści coraz częściej jeżdżą po drogach regionu. Okazuje się jednak, że wielu z nich jeździ nie mając do tego uprawnień, a czasami także wystarczających umiejętności. Policjanci z Kolna informują, że wczoraj wzywani byli do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów. Żaden z nich nie miał prawa jazdy na motor.

Wczoraj przed południem dyżurny kolneńskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie Łomża – Kolno w okolicach miejscowości Korzeniste.  27-letni mężczyzna kierujący volkswagenem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na 33-latku kierującym yamahą. Motocyklista chcąc uniknąć zderzenia wywrócił się. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. Okazało się, że motocyklista jechał bez uprawnień. Mężczyźnie siedzącemu za kierownicą auta za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy. Około godziny 14.30 w Kolnie, na ulicy Sportowej policjanci zostali wezwani na miejsce kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem motocykla. Tym razem 19-letni  motocyklista wywrócił się. Młody człowiek ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala. I w tym przypadku kierujący również nie posiadał uprawnień. Policjanci wyjaśniają okoliczności obu tych zdarzeń i apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę