Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Kradzież po alkoholu...

Zaprosił ich do mieszkania, a ci go okradli. Zabrali laptopa, telefon komórkowy i klucze do samochodu. Złodzieje długo łupem się jednak nie cieszyli. Ich podejrzane zachowanie zainteresowało policjantów patrolujących ulice Łomży.

Jak informuje st sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w poniedziałek, po godzinie 2 w nocy, policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego łomżyńskiej komendy, podczas patrolowania miejskich ulic, zauważyli siedzącą na ławce grupkę młodych ludzi. Na widok policjantów jedna z osób odrzuciła jakieś przedmioty. Jak się okazało był to kluczyk od samochodu i dokumenty. Cała sytuacja wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy. Po chwili okazało się, że zasadne. Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że jego kolega został okradziony. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie wstępnie ustalili, że okradziony mężczyzna zaprosił do swojego domu kilka osób, które później, prawdopodobnie wykorzystały fakt, że był pod wpływem alkoholu i zabrały z jego mieszkania laptop, telefon komórkowy, dokumenty oraz kluczyki do samochodu. Mężczyzna poniósł straty w wysokości 3 tysięcy złotych. 21, 24 i 29-latek, podejrzewani o tę kradzież zostali zatrzymani. Wszyscy byli pijani. Wczoraj mężczyznom przedstawiono zarzuty kradzieży, do której się przyznali. Za swoje postępowanie odpowiedzą oni przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę