Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wandale na cmentarzu

Złamany krzyż, zniszczona figura Jezusa i połamane płyty na czterech grobach. Na cmentarzu przy ulicy Mikołaja Kopernika w Łomży zniszczono kilka nagrobków. O dewastacji wczoraj powiadomiono policję. Na razie nie wiadomo kto i kiedy dopuścił się tego czynu. Policjanci proszą osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawców zdarzenia o kontakt.

Zniszczenia na cmentarzu dostrzegła jedna z mieszkanek Łomży. Zbulwersowana zawiadomiła policję, której funkcjonariusze jeszcze wczoraj dokonali oględzin miejsca dewastacji. Jak informuje st sierż. Ewelina Szlesińska złamany był jeden z nagrobnych krzyży, zniszczona figura Jezusa i połamane płyty na czterech grobach. Straty materialne wstępnie oceniono na co najmniej 3 tys zł.

Niestety na razie nie wiadomo kto, ale także nie wiadomo kiedy dopuszczono się tego aktu wandalizmu. Policja podaje, że musiało do tego dojść „w ostatnim czasie”. Teraz poszukuje sprawców zniszczenia. Prosi też o pomoc wszelkie osoby, które mogą pomóc w ich ustaleniu, lub w ustaleniu dokładnego czasu zniszczenia. Informacje można przekazywać telefonicznie dzwoniąc pod numery alarmowe 997 i 112, lub z dyżurnym KMP w Łomży 86 474 12 12.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę