Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Ceny działek Łomży spadają...

Od 15 do nawet 25% ratusz obniżył ceny wywoławcze sprzedawanych działek budowlanych na osiedlu Maria w obrębie ulic: Browarnej, Podleśnej i Piaski. W ubiegłym roku, choć zorganizowano dwa przetargi na ich sprzedaż zainteresowanie było niewielkie i udało się sprzedać tylko kilka. Czy teraz będzie inaczej? Cena metra kwadratowego działek została obniżona do niespełna 180zł (brutto) z niemal 210zł, które miasto chciało jeszcze w ubiegłym roku.

W pierwszym przetargu w sierpniu ubiegłego roku z z 31 wystawianych na przetarg miasto sprzedało jedynie 7 działek budowlanych, przy czym kupiło je łącznie czterech nabywców - jeden z nich kupił trzy działki, a drugi dwie. W kolejnym przetargu w listopadzie z 24 wystawionych na licytacje poszły tylko dwie. Za każdym razem obywało się bez zbędnego podbijania ceny.
Tym razem miasto na sprzedaż wystawia 20 działek. Mają od 450 do ponad 750 m2. Cena wywoławcza za m2 to 145zł netto, czyli 178zł brutto. Przetarg na nie ma odbyć się 31 lipca w ratuszu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę