Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Na dobre i na złe...

O nietypowym zdarzeniu informują grajewscy policjanci. W sobotę po południu odświętnie ubrany „pan młody” w dniu swojego ślubu jechał motocyklem do narzeczonej. Pech chciał, że nagle, na prostym odcinku stracił panowanie nad yamahą, przewrócił się i złamał nogę w ten sposób, że kość przebiła się przez skórę.

Okazuje się jednak, że nawet taki wypadek, po którym młody zamiast do panny młodej trafił do szpitala, nie było w stanie powstrzymań nowożeńców. Jak podają policjanci 25-letni grajewianin przysięgę małżeńską złożył w szpitalu..


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę