Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Elektrośmieci z Łomży

Około 10 ton elektrośmieci oddali łomżanie podczas sobotniej zbiórki. Były to przede wszystkim stare telewizory, monitory, drobny sprzęt AGD, choć nie brakowało pralek i lodówek. - Skala akcji przeszła nasze oczekiwania. Zapełniliśmy dwa duże kontenery – każdy po 34 tysiące litrów pojemności – mówi Michał Borkowski z firmy, która zorganizowała zbiórkę.

Elektrośmieci można było oddawać przez sześć godzin w trzech punktach miasta, ale po większe egzemplarze organizatorzy gotowi byli dojechać pod wskazany adres.
- Takich odbiorów z domów też mieliśmy bardzo duże, ponad 30 – mówi Borkowski.
Każdy kto zdawał stare i już niepotrzebne urządzenia elektroniczne mógł otrzymać drzewko winobluszczu. To nie jedyny jednak wymiar ekologiczny akcji.
- Dzięki takim zbiórkom mniej tego rodzaju sprzętu powinno trafiać do lasu – podkreśla Michał Borkowski.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę