Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Superczempiony...

Jałówka Wiesława Kuleszy z podzambrowskiego Rębieszewa zdobyła tytuł superczempiona podczas odbywającej się w weekend w Szepietowie 19. Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Około 100 wystawców z całej Polski pokazało na niej ponad 500 zwierząt: bydło, konie, trzodę chlewną, owce i drób.

Najważniejszym punktem imprezy był pokaz zwierząt hodowlanych, spośród których wyłoniono superczempiony i czempiony wystawy. Poza jałówką Wiesława Kuleszy w kategorii bydło mleczne superczempionem została krowa Adama Pietruszyńskiego ze Stradun k. Ełku (Warmińsko-Mazurskie), a superczempionem bydła mięsnego został byk z Gospodarstwa Rolnego Jerzego Magowskiego z Będzitowa (Kujawsko-Pomorskie).

Podczas imprezy rolnicy mogli także zwiedzić stanowiska blisko 300 producentów sprzętu i maszyn rolniczych, stosujących najnowocześniejsze rozwiązania techniczne..


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę