Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Diler w areszcie

Na dwa miesiące do tymczasowego aresztu trafił 23-latek z Łomży. Podejrzewany jest o handel narkotykami. Przedstawiono mu zarzut udzielania łącznie około 60 gram amfetaminy za kwotę ponad dwóch tysięcy złotych. Mężczyzna handlował narkotykami będąc już wcześniej skazany za to przestępstwo.

Jak podaje policja dodatkowo, 23-latek przyznał się, do posiadania w maju tego roku ponad 2,5 g amfetaminy oraz ponad 0,5 g marihuany. Dziś Sąd Rejonowy w Łomży, wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą łomżyńscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę