Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek przy pracach remontowych

59-letni kierujący ciągnikiem cofając najechał na 27-latka, który pomagał mu przy pracach remontowych. Mężczyzna ze złamanymi nogami trafił do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj po południu na jednej z posesji na terenie gminy Zambrów.

Jak wynika z informacji policyjnych 59-latek najprawdopodobniej nie zauważył stojącego za maszyną 27-latka. W wyniku zdarzenia mężczyzna ze złamaniem obydwu nóg trafił do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci, którzy już podają, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę