Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Oddaj zużyty sprzęt, dostaniesz drzewko

W sobotę w trzech punktach miasta: na Placu Niepodległości, na parkingu wzdłuż Al. Piłsudskiego (wjazd od ul. Broniewskiego) oraz na końcowej pętli autobusów miejskich przy ul. Nowogrodzkiej będzie można przynosić i zdawać zużyty sprzęt.

Elektrośmieci będzie można oddawać w godz. 9.00-15.00. Wszyscy, którzy pojawią się w którymś z punktów ze starymi radiami, telewizorami czy suszarkami otrzymają w zamian sadzonkę drzewka.
Ci wszyscy, którzy chcieliby przy okazji pozbyć się większych gabarytowo i cięższych urządzeń AGD mogą zadzwonić pod nr tel. 503 100 324, a firma sama odbierze go z ich domu w dniu zbiórki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę