Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Ciepła woda płynie do Łomży

Ryszard Fiedorowicz zastępca prezesa MPEC poinformował, że dzisiaj – a więc dzień wcześniej niż planowano – zakończyły się roboty konserwacyjno - remontowe na Ciepłowni Miejskiej. - Od godz. 12.30 rozpoczęliśmy - po przerwie - podawanie gorącej wody do miejskiej sieci ciepłowniczej. Stopniowo w ciągu kilku godzin, ciepła woda powinna się pojawić w kranach mieszkańców Łomży korzystających z ciepła sieciowego - mówi Fiedorowicz.

Początkowo parametry wody będą niższe od standardowych, jednak już wieczorem ciepła woda o właściwej temperaturze powinna docierać do większości mieszkań. 
- Trwają jeszcze prace związane z podłączeniem nowych i przebudowywanych odcinków sieci, stąd niektóre obiekty położone w obrębie ulic: Kasztelańska, Rycerska, Księcia Janusza i na osiedlu Konstytucji 3-go Maja mogą pozostawać jeszcze odcięte od dopływu czynnika grzewczego – podaje Fiedoriwcz, dodając, że jest duże prawdopodobieństwo włączenia w godzinach wieczornych osiedla Konstytucji 3-go Maja i ul. Księcia Janusza, natomiast do mieszkańców bloków przy Kasztelańskiej nr 1 i 4 oraz Rycerskiej 6 i 8, ciepła woda powinna dotrzeć w dniu jutrzejszym.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę