Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wymusiła pierwszeństwo..., nastolatek w szpitalu.

Motorowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z samochodem osobowym Do wypadku doszło po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu ulic Niemcewicza, Łagody i Zawadzkiej (w pobliżu kościoła Krzyża Świętego). Jak podaje st sierż. Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowa komendanta policji w Łomży, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki wyjeżdżając z Niemcewicza nie udzieliła pierwszeństwa przejazdy jadącemu ulicą Zawadzką motorowerzyście.

Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznał motorowerzysta, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala. Policja podaje, że to młody człowiek – ma 13 lat.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę