Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje z Łomży

Złodzieje dostali się do wnętrza domu poprzez uchylone okno łazienki, a ich łupem padła między innymi piła spalinowa, sokowirówka, telewizor przenośny, aparat fotograficzny i portfel z dokumentami. Skradzionymi przedmiotami długo się jednak nie cieszyli. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 21 i 22-latka podejrzewanych o to przestępstwo. Wczoraj obu mężczyznom przedstawiono zarzuty dotyczące tej kradzieży.

O tej kradzieży w jednym z domów na terenie Łomży policjanci zostali powiadomieni w niedzielę tuż po godzinie 7.00. Właściciel swoje straty oszacował na ponad 1300zł. Policjanci szybko ustalili, że sprawcami kradzieży są 21 i 22-latek. Mężczyźni ci byli już karani za podobne przestępstwa. Okazało się, że to nie był jedyny w weekend przestępczy wyczyn starszego z zatrzymanych. Mężczyźnie przedstawiono także dwa kolejne zarzuty. 22-latek również w niedzielę, po wybiciu szyby w jednym  z łomżyńskich sklepów, wyniósł  z niego 21 paczek papierosów i dwie butelki wina na łączną kwotę prawie 1500zł. Ponadto, wybił szybę wystawową w jednym z biur podróży i ukradł skarbonkę w kształcie piłki nożnej. Tym razem straty wyniosły 500zł.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę