Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Uważajmy na oszustów...

Dwoje starszych mieszkańców Łomży padło ostatnio ofiarami oszustów. W ubiegłym tygodniu mężczyzna przedstawiający się jako pracownik elektrowni okradł 80-latkę, wczoraj nieco starsza kobieta straciła pieniądze po tym gdy do mieszkania wpuściła dwoje ludzi, którzy mówili, że chcą zostawić paczkę dla sąsiada. W pierwszym przypadku staruszka straciła 1400zł, w drugi 750zł. Policjanci apelują o ostrożność kiedy do naszych drzwi pukają nieznane osoby i przypominają, że oszuści zazwyczaj na swoje ofiary wybierają osoby starsze.

Przed tygodniem młody mężczyzna, który zapukał do mieszkania 80-latki podając się za pracownia Zakładu Energetycznego mówił, że musi sprawdzić licznik, a kobiecie należy się zwrot nadpłaconych rachunków. Poprosił ją o rachunki, aby potwierdzić zwrot pieniędzy. Gdy kobieta z rachunkami wróciła mężczyzny już nie było, a z szafki zniknęło 1400 zł.
Podobnie było wczoraj tuż przed południem. Do mieszkania 82-latki zapukało dwoje ludzi pytając, czy mogą zostawić paczkę dla sąsiada. Staruszka wpuściła ich do mieszkania. Gdy jedno z nich zajmowało rozmową kobietę, drugie „buszowało” po pokoju. Po nieoczekiwanej wizycie kobieta zorientowała się, że zginęło jej 750zł. Teraz oszustów poszukują policjanci, którzy przy okazji proszą o ostrożności i rozwagę  kiedy do naszych drzwi pukają nieznane osoby. W przypadku wątpliwości można także zadzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę