Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nie do odwołania....

Już ponad miesiąc przeciąga się sprawa „możliwego” odwołania dyrektora Miejskiego Ośrodka Sortu i Rekreacji w Łomży. Mówił o tym jeszcze w pierwszej połowie maja prezydent Mieczysław Czerniawski informując, że Zbigniew Sasinowski otrzymał od niego kilka dni na wybór jednego z możliwych wariantów rozwiązania. Niemniej gdy wyznaczony przez prezydenta termin nastał okazało się, że dyrektor MOSiR był akurat chory, później zaczął mu się urlop, a teraz znowu choruje...

Prezydent Mieczysław Czerniawski jeszcze w pierwszej połowie maja  podczas konferencji prasowej mówił o koniecznych zmianach w tej miejskiej placówce. Zapowiadał zorganizowanie konkursów na kierowników obiektów, zastępcę dyrektora, a nawet może i samego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mówił wówczas, że „dziś (w piątek, 11 maja) rozmawiał z dyrektorem (Zbigniewem Sasinowskim - dop.red.) i ten poprosił go o czas do namysłu do poniedziałku” (14 maja). Według Czerniawski dyrektor miał do wyboru trzy opcje: zostanie na stanowisku, złoży rezygnację lub prezydent da mu wypowiedzenie z pracy, z należną odprawą, bo jest zatrudniony na stałe i „takie wypowiedzenie trzeba będzie odpowiednio uzasadnić”. 
Gdy jednak dyrektor miał prezydentowi odpowiedzieć rozchorował się..., a następnego dnia zaczął mu się dwutygodniowy urlop. Po urlopie okazało się, że dyrektor dalej choruje. Jak podaje Anna Sobocińska, rzecznik prasowa  prezydenta Czerniawskiego, dyrektor MOSiR-u na zwolnieniu lekarskim będzie jeszcze przynajmniej do końca miesiąca.

zobacz: Po audytach w MOSiR będą konkursy

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę