Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Pijani motocykliści i traktorzyści

Zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej przez łomżyńskich policjantów 22–letni mieszkaniec miasta jadący motocyklem marki Honda był pijany i nie miał prawa jazdy. Niestety to nie był odosobniony przypadek.

Pijanego motocyklistę w Łomży policjanci zatrzymali dzisiaj, o godzinie 3.30 w nocy na ulicy Piłsudskiego. Badanie wykazało, że ma blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie. Łomżyńscy policjanci informują, że w weekend zatrzymali dziewięciu nietrzeźwych kierujących. 
Kolejnych siedmiu nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci z Kolna. Rekordzistą okazał się 29-letni motorowerzysta, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano także dwóch pijanych kierowców  ciągników. 44 i 45-latek mieli po ponad 2,5 promila. 
Wszyscy zatrzymani nietrzeźwi kierujący za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę