Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne w przedszkolu

"Niech się lasy zielenią, niech śmieci zniknie ślad. Posprzątajmy ziemię, posprzątajmy świat." Tak śpiewały sześciolatki 13 czerwca 2012r swoim nowym młodszym kolegom w pierwszym Dniu Adaptacyjnym.

Zaproszone na spotkanie dzieci wraz z rodzicami powitała dyrektor Jadwiga Juchniewicz. Następnie przedszkolaki zaprezentowały swoje aktorskie talenty w przedstawieniu o treści proekologicznej pt.:"Opowieści Sowy". Przedstawienie przygotowali: Maria Danielska, Barbara Florczyk i Grzegorz Narewski. W ciągu trzech kolejnych dni przyszłe przedszkolaki miały możliwość potańczyć, pobawić się w swojej sali ze swoimi paniami, poznać pomieszczenia przedszkola i ogród. Rodzice w tym czasie obejrzeli prezentację multimedialną na temat przygotowania dziecka do przedszkola oraz zapoznali  się z organizacją pracy w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom, którzy zechcieli skorzytać z naszego zaproszenia. Głęboko wierzymy, że te spotkania pozwolą na złagodzenie stresu związanego z wejściem dziecka w nowy przedszkolny świat.

 Kolejne spotkania adaptacyjne tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w dniach 29-31 sierpnia 2012r. Zapraszamy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 18 czerwca 2012 10:50
Data ostatniej edycji: pon, 18 czerwca 2012 19:36:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę