Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejny nasz Olimpijczyk

Główne zdjęcie
Artur Zaczek (fot. archiwum)

Artur Zaczek, zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża, wypożyczony na okres studiów do OŚ AZS Poznań został powołany do składu sztafety 4x100 m na Mistrzostwa Europy - Helsinki (27.06 - 1.07.2012r ) oraz na Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie (3-12.08.2012r.). Na Olimpiadzie w Londynie wystąpi także Anna Jesień z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża.

Artur Zaczek to absolwent Publicznego Gimnazjum w Piątnicy i Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. To wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów zarówno w hali jak i na stadionie. W swoim dorobku ma brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy, oraz srebro na Uniwersjadzie w Belgradzie w sztafecie 4x100m. Wychowanek trenera Jana Kotowskiego jest drugim Olimpijczykiem z Klubu Narew- Kurpiewski Łomża. Na Olimpiadzie w Atenach (2004r) w sztafecie 4x400m reprezentował Polskę Artur Gąsiewski, wychowanek p. Choińskiego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę