Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Od poniedziałku bez ciepłej wody

Przez pięć kolejnych dni – od poniedziałku do piątku - większość mieszkańców Łomży pozbawiona będzie dostaw ciepłej wody. To za sprawą koniecznego do przeprowadzenia przeglądu komina ciepłowni miejskiej. Aby można było go zrobić trzeba wygasić piece, a tym samym odciąć mieszkańców od źródła ciepła.

- Zobligowani przepisami budowlanymi musimy dokonać przeglądu okresowego komina, a to z kolei powoduje wstrzymanie pracy Ciepłowni Miejskiej i pozbawienie mieszkańców Łomży korzystających z miejskiej sieci ciepłowniczej  z możliwości  otrzymania ciepłej wody użytkowej – podaje Ryszard Fiedorowicz z-ca prezesa MPEC Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. 
Przegląd komina rozpocznie się już w poniedziałek 18 czerwca i potrwa do piątku 22 czerwca 2012 roku. Przy okazji mają być przeprowadzone także inne prace, bo okres letni to dla tej firmy przede wszystkim czas kiedy trzeba przygotować do kolejnego sezonu grzewczego. 
- Jest to okres w którym dokonujemy nowych przyłączeń do sieci, przebudowę sieci, jej modernizację, a także wszelkiego rodzaju naprawy i remonty – podaje Fiedorowicz zapewniając, że „wykonywane w okresie letnim przeglądy techniczne zdecydowanie zwiększają pewność i niezawodność dostarczania ciepła w sezonie grzewczym”.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę