Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Strefa Kibica powróciła do Łomży

Dziś mecz o wszystko. Od wyniku spotkania z Czechami zależy, czy Polacy uzyskają awans do ćwierćfinału mistrzostw Euro 2012. We Wrocławiu polskich piłkarzy dopingować będzie 25 tysięcy naszych kibiców, a przed telewizorami miliony Polaków. W Łomży ten mecz, podobnie jak mecz otwarcia Euro Polska – Grecja będzie można obejrzeć na dużym ekranie w Strefie Kibica zorganizowanej na stadionie miejskim przy ul. Zjazd.

- Organizacją już po raz drugi Strefy Kibica na stadionie miejskim w Łomży zajmie się Polska Agencja Imprez Masowych s.c. z Płocka. Transmisję z meczu Polska – Czechy, który rozpocznie się o godz. 20:45, będzie można oglądać na telebimie o powierzchni 20 m2. Będzie on ustawiony na płycie boiska głównego tyłem do rzeki, tak aby kibice mogli oglądać mecz z liczącej 1880 miejsc trybuny krytej. Zamknięcie Strefy Kibica planowane jest po zakończeniu meczu, około godziny 23 – podaje Łukasz Czech z ratusza.

Podobnie jak to miało miejsce w miniony piątek, kiedy można było obejrzeć inaugurujący rozgrywki UEFA EURO 2012 mecz Polska - Grecja który oglądało około półtora tysiąca widzów, na stadionie zlokalizowana zostanie strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić piwo niskoalkoholowe, dania z grilla, zimne napoje i lody. Na teren stadionu nie będzie można wnosić własnego alkoholu, szklanych opakowań, materiałów pirotechnicznych ani żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będzie agencja ochrony. Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, nie zostaną wpuszczone na teren obiektu.
Dodajmy tylko, że wstęp na stadionową Strefę Kibica - już od godziny 19:00 - jest bezpłatny!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę