Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Docenieni w Brukseli

Portal www.podlaskiedotacje.pl, czyli Mapa projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, otrzymał prestiżową nagrodę Komisji Europejskiej. Wczoraj marszałek Jarosław Dworzański z rąk komisarza ds. polityki regionalnej odebrał Statuetkę RegioStars 2012 za pierwsze miejsce w kategorii „informacja i komunikacja”.

Nagrody w konkursie RegioStars otrzymują oryginalne i innowacyjne projekty, które mogą być inspiracją dla innych regionów. Nagrody przyznana w pięciu kategoriach.  podlaskiedotacje.pl w zdobył ją w kategorii „informacja i komunikacja”, a jego bezpośrednimi konkurentami były internetowe projekty przygotowane przez instytucje publiczne z Łotwy i Estonii (www.estlat.eu), Holandii (www.europaomdehoek.nl) oraz Węier (www.nfu.gov.hu). 
– Nagroda RegioStars to wielki sukces i wyróżnienie. Cieszę się, że nasza praca, związana z promocją efektów Regionalnego Programu Operacyjnego, została doceniona na forum europejskim. Znaleźliśmy się w gronie laureatów, dla których innowacyjność nie jest tylko słowem zapisanym w licznych unijnych dokumentach. To powód do dumy, ale też motywacja do dalszych działań na rzecz regionu – powiedział marszałek Jarosław Dworzański dziennikarzom biorącym udział w ceremonii wręczenia statuetek. 

Mapa projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego funkcjonuje od 2009 roku. Opiera się na prostym i intuicyjnym sposobie wyszukiwania konkretnych projektów. Moduł „lista projektów” pokazuje wszystkie realizowane projekty oraz umożliwia ich wyszukiwanie poprzez wskazanie np. priorytetu, działania, gminy czy po prostu wpisanie nazwy beneficjenta. Moduły „porównanie powiatów” oraz „porównanie gmin” pozwalają na statystyczne zestawienie liczby realizowanych projektów i wielkości dotacji na danym terenie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę