Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Oberwanie chmury nad Grajewem

Blisko 50 wezwań do wypompowania wody z zalanych piwnic i budynków odebrali strażacy z Grajewa. Po południu nad miastem oberwała się chmura. W ciągu niespełna półgodzinnej ulewy spadły ogromne ilości wody, której nie była w stanie odprowadzać kanalizacja burzowa. Strażacy informują, że w niektórych miejsca, skąd wypompowywali wodę, sięgała ona nawet półtora metra. Woda zablokowała także m.in. ulicę Ełcką będącą fragmentem krajowej 65, i policja musiała organizować objazdy.

W kilkugodzinną  akcję „osuszania miasta” zaangażowani byli wszyscy strażacy Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Grajewie i z dwóch okolicznych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę