Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Uśmiech dziecka każdego dnia

Dzień Dziecka już minął, a w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży wciąż szuka się sposobu na „zdobywanie” uśmiechu dzieci, czego przykładem może być wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Biełka” w Giełczynie zorganizowana dnia 12 czerwca 2012r.

Tuż po śniadaniu przedszkolaki wraz z panią dyrektor Jadwigą Juchniewicz, wychowawczyniami i opiekunkami, a także przewodniczącym Rady Rodziców panem Krzysztofem Staniórskim, wyruszyli  dwoma autokarami  w kierunku Giełczyna.  Już sama podróż  autobusem była atrakcją dla dzieci, które zazwyczaj poruszają się pieszo lub samochodami osobowymi rodziców. Podczas podróży dzieci z zaciekawieniem obserwowały nasze miasto i okolice. Na miejscu z serdecznym powitaniem czekali Właściciele gospodarstwa. Po powitaniu każda grupa dzieci zajęła sobie wybrane miejsce w pięknym ogrodzie  i po rozpakowaniu podręcznych plecaczków dzieci ruszyły do zabawy. Do dyspozycji czekała trampolina, huśtawki- ławeczki, huśtawki na oponach,  kosze do koszykówki, piłki. Wielka atrakcją był przejazd dorożką oraz obejrzenie źrebaka i klaczy. W chwilach zmęczenia dzieci spacerowały wokół stawu obserwując dzikie kaczki, żaby i piękną roślinność. Nie zabrakło kiełbaski z grilla i innych słodkości. Chętni mogli również potańczyć i pośpiewać.
Serdecznie dziękujemy Właścicielom Gospodarstwa Agroturystycznego „Biełka” w Giełczynie za ciepłe przyjęcie w Swoich progach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 13 czerwca 2012 17:36
Data ostatniej edycji: cz, 14 czerwca 2012 02:42:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę