Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ukradli 800 litrów paliwa

Mają po 17 i 18 lat i pochodzą z Łomży. Pod koniec mają z ciężarówki zaparkowanej na terenie jednego ze strzeżonych parkingów w gminie Piątnica spuścili 800 litrów paliwa. Wczoraj zatrzymali ich policjanci. Wpadli, bo na nagraniu z monitoringu parkingu widać było odjeżdżającego citroena berlingo.

Młodzi złodzieje paliwa podczas skoku skradli także 5 łańcuchów do mocowania ładunku. Pokrzywdzony swoje straty oszacował łącznie na blisko 7 tysięcy złotych. Jak podaje policja w trakcie wczorajszego przesłuchania sprawcy przyznali się do zarzucanego im czynu. Za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nie są wykluczone kolejne zatrzymania w tej sprawie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę