Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany rowerzysta pierwszą śmiertelną ofiarą na drodze

27 wypadków i kolizji odnotowali od początku tego roku policjanci na terenie miasta i powiatu łomżyńskiego. Niestety nie obyło się też bez ofiar śmiertelnych. Pierwszy groźny wypadek wydarzył się na początku roku w Jeziorku, przedwczoraj na trasie Kuzie – Zbójna, potracony przez samochód osobowy, zginął rowerzysta, który jak się później okazało był pod wpływem alkoholu. Wczoraj w południe w wyniku wypadku, który wydarzył się w Mistkowie rannych zostało 6 osób. Nadinspektor Piotr Jarominiak naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy policji twierdzi, że najczęstszą przyczynach wypadków i kolizji jest nieuwaga kierowców i wręcz nagminne najeżdżanie na tył jadących przed nimi pojazdów.

Tradycyjnie dużo jest też kierowców jadących na "gazie". Do tej pory od nowego roku zatrzymano już prawie 40 kierowców, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. Jak mówi Jarominiak, również w tej kwestii nie widać poprawy. Każdego roku łomżyńska drogówka zatrzymuje plisko 800-set pijanych kierowców. Powiat przoduje pod tym względem w niechlubnej statystyce województwa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę